Електронски дневник

ЗА НАСТАВНИКЕ

Препорука

Упис у I разред

Поштовани родитељи и будући ђаци прваци,

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2023/2024. годину (деца рођена од 01.03.2016. до 01.03.2017. године), од 01.04.2023. године биће на порталу еУправа, доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање. Она ће омогућити родитељима да једним одласком у школу заврше све активности везане за упис детета у школу. Преко апликације еУпис извршиће се повлачење података о ученику (из матичне књиге рођених, евиденције пребивалишта и из ИЗИС-а о обављеном лекарском прегледу) и упис. Након уписа детета у школу, психолог, односно педагог школе вршиће испитивање детета.

Информације, обавештења и упутства у вези са Уписом првака школске 2023/2024. године можете пратити на фејсбук страници школе и на нашем сајту.

За додатна питања,

можете слати мејл на следеће адресе:

школски мејл:   skolaljubanesic@gmail.com

мејл секретара школе:   sekretar@osljubanesic.edu.rs

мејл педагога школе:   pedagog@osljubanesic.edu.rs

мејл психолога школе:    psiholog@osljubanesic.edu.rs

мејл директора школе:  direktor@osljubanesic.edu.rs  и   zeljkoant76@gmail.com

можете контактирати:

школу: 019/442-416 (од 09:00 до 12:00)

директора: 019/423-656

Хвала на разумевању и поверењу.

• Потребна документација за упис је:

• Извод из матичне књиге рођених (школа повлачи електронским путем);

• Уверење о пребивалишту (школа повлачи електронским путем);

• Лекарско уверење (школа повлачи електронским путем);

• Уверење о завршеном припремном предшколском програму (чекамо даља упутства а вероватно ће се и Уверење о завршеном припремном предшколском програму повлачити електронским путем);