Електронски дневник

ЗА РОДИТЕЉЕ

ЗА НАСТАВНИКЕ

Препорука

Жељко Антијевић, наставник информатике и рачунарства

РЕЧ ДИРЕКТОРА:

Велика је част пратити рад Основне школе "Љуба Нешић" која већ годинама постиже изузетне резултате и показује изванредну посвећеност свом раду. Школа није само место за учење, већ и истински центар за развој деце у сваком погледу.

Осим академских успеха, ова школа се истиче и својим хуманитарним акцијама које подстичу емпатију и солидарност код младих генерација. Сваке године школа организује бројне акције које помажу онима којима је помоћ најпотребнија, чиме шаљу снажну поруку о важности доброте и заједништва.

Сарадња са локалном заједницом је још један аспект који ову школу издваја. Пројекти који укључују локалне установе и организације и родитеље, доприносе изградњи јаке везе између школе и заједнице, чинећи је важном потпором друштвеног живота.

Фејсбук страница школе је одличан прозор у све ове активности, редовно пружајући ажуриране информације о успеху ученика, хуманитарним акцијама и догађајима у којима школа учествује.

Препоручујем свима да прате ову страницу и подрже рад школе која је пример како једна образовна установа може допринети развоју целокупне заједнице.