Основна школа "Љуба Нешић" Зајечар

Такмичења

ПРЕПОРУКА

У школи је, у недељу 05.03.2017. године, одржано Општинско такмичење из историје.

Билтен можете погледати и преузети овде.

У школи је, у недељу 26.02.2017. године, одржано Општинско такмичење из хемије.

Билтен можете погледати и преузети овде.

У школи је, у недељу 20.03.2016. године, одржано Општинско такмичење из српског језика.

Билтен можете погледати и преузети овде.

Тест из српског за 5. разред можете погледати и преузети овде а кључ можете погледати и преузети овде.

Тест из српског за 6. разред можете погледати и преузети овде а кључ можете погледати и преузети овде.

Тест из српског за 7. разред можете погледати и преузети овде а кључ можете погледати и преузети овде.

Тест из српског за 8. разред можете погледати и преузети овде а кључ можете погледати и преузети овде

У школи је, у недељу 06.03.2016. године, одржано Општинско такмичење из историје.

Билтен можете погледати и преузети овде.

Тестове можете погледати и преузети овде: 5.разред6.разред7.разред8.разред.

У школи је, у суботу 05.03.2016. године, одржано Општинско такмичење из хемије.

Билтен можете погледати и преузети овде.

У школи је, у недељу 29.03.2015. године, одржано Окружно такмичење из страних језика.

Билтен, тестове и кључеве можете погледати и преузети овде.

У школи је, у суботу 21.03.2015. године, одржано Окружно такмичење ученика основних школа у шаху..

Билтен можете погледати и преузети овде.

У школи је, у недељу 15.03.2015. године, одржано Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања..

Тест и кључ можете погледати и преузети овде.

У школи је, у суботу 28.02.2015. године, одржано Општинско такмичење из страних језика.

Билтен можете погледати и преузети овде.

Тест из енглеског можете погледати и преузети овде а кључ можете погледати и преузети овде.

Тест и кључ из француског можете погледати и преузети овде.

Тест и кључ из немачког можете погледати и преузети овде.

Тест из италијанског можете погледати и преузети овде а кључ можете погледати и преузети овде.

Тест и кључ из шпанског можете погледати и преузети овде.

У школи је, у недељу 22.02.2015. године, одржано Општинско такмичење из хемије.

Тест и кључ можете погледати и преузети овде.

У школи је, у суботу 05.04.2014. године, одржано Окружно такмичење из српског језика.

Тест и кључ можете погледати и преузети овде.

У школи је, у суботу 22.03.2014. године, одржано Општинско такмичење из историје.